AMC100-FD48
AMC100-FD48
● Navrhnuté špeciálne pre správu napájania servera v dátovom centre
● Sledujte napätie 48 A plus B DC zásuvky
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
Zaslať požiadavku
  • Popis
    Informácie
    Charakteristický
    1) Komunikácia:RS485/Modbus-Rtu
    2) Viacokruhové:48 obvod
    3) Hodnotenie U a I:U:AC 220V/380V I:5A
    Funkcia
    ·A plus B nezávislé dve jednosmerné vedenia napätia, prúdu, výkonu, elektrickej energie
    ·48 kanálov aktuálneho výkonu, elektrickej energie a ďalších parametrov plného výkonu
    ·1 komunikácia RS485
    product-345-345
    Inštalácia
    DIN 35 mm
    Rozmer (D*Š*V):
    product-345-345
    Vzhľad
    product-1-1
    product-1-1
    Elektrické vedenie
    image017
    image019
    image021
    Parameter
    Distribučný systém
    DC
    Napätie zbernice
    Menovité napätie
    48 V DC, 240 V DC, 336 V DC
    Rozsah merania
    ±20 percent
    Preťaženie
    Okamžité napätie 2 krát za sekundu
    Prúdový vstupný obvod
    Ohodnotené
    5V (Hallsensor, vyžaduje externé napájanie ±12V alebo ±15V)
    Preťaženie
    Trvanie je 1,2-krát, okamžité 10-krát za sekundu
    Životné prostredie
    Nadmorská výška
    Menšia alebo rovná 2500 m
    Teplota
    Prevádzka:-15 stupeň -55 stupeň Skladovanie:-25 stupeň -70 stupeň
    Vlhkosť
    Relatívna vlhkosť Menej ako alebo rovnajúcej sa 93 percentám
    Inštalácia
    Spôsob inštalácie DIN35mm lišty alebo spodnej dosky
    Prídavné napájanie
    Používa technológiu AMC100-ZD; Napájací zdroj DC 12-24V pri použití
    sám
    Izolačný odpor
    Izolačný odpor medzi všetkými svorkami a vodivými časťami na plášti musí byť aspoň 100 MΩ